Gå til hovedindhold

Egegårdsvej 61
2610 Rødovre

CVR. 25652991
Tlf.: 8888 7600

Konkurrence vindere

November challange


Vinder af november challange

Præmie: 5 x 1 års medlemskab

  • Jacob Bundgaard
  • Anna Hjortdal
  • Katrine Skjærris Olsen Vasegaard
  • Rasmus Jensen
  • Alexander Fahrenholtz Engelbrecht

Træningsbuddy challenge


Vinder af træningsbuddy challenge

Præmie: 10 x biograf-oplevelser for dig og din træningsbuddy

  • Thea Bom Rasmussen
  • Mari Kvile
  • Dina Aqraou
  • Betina Tarp
  • Hadia Chaman
  • Martin Skovly
  • Lars Kaspersen
  • Johnny skoven
  • Nadeem Yousaf
  • Linea Schütz

250.000 skridt challenge


Vinder af 250.000 km skridt challenge

Præmie: 1 x personligt træningsforløb

  • Birthe Kirkegaard Gade

5 km challenge


Vindere af 5 km challenge

Præmie: 10 x 3 mdr. gratis medlemskab

  • Lone Nielsen
  • Lina Bugge
  • Nanke Ulrika von Linstow
  • Peter Berg Mogensen
  • Malene Therese Nielsen
  • Anne Katrine Mikkelsen
  • Helene Sophie Kirstejn Krogh
  • Line Lykke Løvstad
  • Maria Ardal
  • Minna Christensen

200.000 skridt challenge


Vindere af 200.000 skridt challenge

Præmie: 2 x Apple Watch fra Humac

  • Nanke Ulrika von Linstow
  • Dipen Parekh

September challenge


Vindere af september challenge

Præmie: 10 x 4-ugers levering fra Aarstiderne

  • Christian Stengaard Jensen
  • Jenne Hansen
  • Jakob Reichhardt
  • Katrine Maack
  • Sofie Lang
  • Ida Bo Geisler
  • Kurt Aabjerg
  • Julie Loop Von der Recke
  • Tina Nordstrøm
  • Teddy Nielsen

August challenge


Vindere af august challenge

Præmie: 5 x vindere af 1 års gratis medlemskab inkl. et gavekort (værdi 1500 kr.) til et par løbesko fra Loberen.dk

  • Karina Andersson
  • Ninna Henriksen
  • Simon Brix Rasmussen
  • Mette Jessen
  • Svend Erik Hansen

Vindere af 10.000 skridt challenge


Vindere af 10.000 skridt challenge (uge 34 & 35)

Præmie: 5 x vindere af et halvt års ALL-IN medlemskab.

  • Dorina Dan Palmlein
  • Nadia Kruse Gormsen
  • André Pedersen
  • Anne-Sofie Boel
  • Peter Gemmer

Vindere af Løb 5 km


Vindere af Løb 5 km (22. august)

Præmie: 10 Fribilletter til Nordic Race ialt (2 til hver)

  • Signe Kristensen
  • Maria Gartenmann
  • Ergin Celik
  • Mikkel Søltoft Rageth
  • Ane Helene Damkjær Ibsen

Vinder af Sommer challenge - Træn 8 gange


Sommer challenge (juni & juli)

Præmie: 3 x vindere af et personligt træningsforløb af 4 ugers varighed (2 sessioner om ugen á 50 min.)

  • Charlotte Kate
  • Helle Marlene Pedersen
  • Bo Hjorth

Vindere af 200.000 skridt challenge


200.000 skridt challenge (juli)

Præmie: 1 x vinder af overnatning på Clarion Hotel og adgang til Nimats spa

  • Charlene Kapulitsa

Vindere af 10.000 skridt challenge


10.000 skridt challenge (uge 30)

Præmie: 2 x vindere af Garmin Forerunner® 245 Music

  • Dorthe Nygaard
  • Mille Ejstrup Jensen

Vindere af 10.000 skridt challenge


10.000 skridt challenge (uge 29)

Præmie: 2 x vindere af Garmin Forerunner® 245 Music

  • Hannah Reyes Ernst
  • Casper Astrup

Vindere af 10.000 skridt challenge


10.000 skridt challenge (uge 28)

Præmie: 2 x vindere af Garmin Forerunner® 245 Music

  • Thomas Peter Jensen
  • Michael S.K. Mortensen

Vindere af 10.000 skridt challenge


10.000 skridt challenge (uge 27)

Præmie: 2 x vindere af Garmin Forerunner® 245 Music

  • Jonathan Thygesen
  • Daniel Lundberg

Vindere af 10.000 skridt challenge


10.000 skridt challenge (Uge 26)

Præmie: 1 x vinder af 1 års gratis medlemskab

  • Susanne Mikkelsen

Vinder af 200.000 skridt challenge


200.000 skridt challenge (juni)

Præmie: 1 x vinder af overnatning på Clarion Hotel og adgang til Nimats spa

  • Julie Møllebjerg

Vindere af Løb 5 km


Vindere af Løb 5 km. (20. juni)

Præmie: 5 x vindere af GAVEKORT Á 500 kr. TIL LØBESHOP.DK:

  • Jacob Andersen
  • Albina Valiavko
  • Helle Herping Hansen
  • Dorte Jacobsen Beck
  • Helle Miens

Vindere af 10.000 skridt challenge


Vindere af 10.000 skridt challenge (uge 25)

Præmie: 1 x vinder af 1 års gratis medlemskab

  • Cecilie Barkholt

Vindere af 10.000 skridt challenge


Vindere af 10.000 skridt challenge (uge 24)

Præmie: 3 x vindere af 1 mdr. gratis træning

  • Nadia Bæk
  • Laila Friis Mikkelsen
  • Michelle Kromann

Vindere af 10.000 skridt challenge


Vindere af 10.000 skridt challenge (uge 23)

Præmie: 3 x vindere af 1 mdr. gratis træning

  • Lone Nielsen
  • Maria Blok
  • Keld Lennart Børner Nielsen

Vindere af Maj 2019 challenge


Vindere af Maj challenge

Præmie: 3 mdr. gratis træning

  • Simone Bak Thøgersen
  • Trine Storgaard Jensen
  • Anders Breum Jørgensen
  • Rikke Vallentin Juul
  • Marielle Lebrun
  • Josefine Wonsild
  • William Yoshitoki Nomura
  • Olivia Foltmar-Michaelsen
  • Helle Leth
  • Karina Bezzelt Petersen

Stort tillykke. I er alle blevet kontaktet pr. mail eller telefon.

Tak til alle deltagere 😊


Vindere af Påske 2019 challenge


Vindere af påskechallenge 2019 

Præmie: Et par Jabra Elite Active 65t høretelefoner.

  • Frederik Rasmus Andersen
  • Tommy Jørgensen
  • Tine Wedel
  • Anita Friis
  • Pernille Gram
  • Thomas Henriksen
  • Malene Jeppesen
  • Lykke Maria Helbæk Egeriis
  • Lotte Mia Madsen
  • Finn Dyrstrøm

Stort tillykke. 

I bliver kontakter pr. mail eller telefon, og præmien vil herefter blive sendt til jer med posten.
 


Vindere af februar 2019 challenges


Vindere af body/mind challenge 

Præmie: 3 mdr. gratis træning

  • Sine Støy Jessen
  • Gitte Skinbjerg Nielsen
  • Sandra Le
  • Cecilie Højgaard Frausig
  • Leila Saud Abdulkadir
  • Ioanna Mavrokefalidou
  • Camilla christensen
  • Anne Hyldgaard Jørgensen
  • Amalie Barfod
  • Astrid Hagelund

Vindere af bike challenge

Præmie: 10 x 3 mdr. gratis træning

  • Mie Lyskov Jensen
  • Teddy Ishøj Bostrup
  • Louise Møller Madsen
  • Jan Vesthede
  • Dorthe Strømsted
  • Trine Kirkeskov
  • Jan Christensen
  • Michael Frantz Jensen
  • Sofie Koch
  • Amalie Bundgaard Henriksen

Vindere af styrke challenge 

Præmie: 10 x 3 mdr. gratis træning

  • Hanne Brunvoll Nielsen
  • Mathilde Veje
  • Ingelise Svanborg
  • Mette Møller Jacobsen
  • Naja Juliane D Conrad-Hansen
  • Caroline Thai
  • Ida Worm Bech
  • Dorte Blendstrup
  • Cecilie Abrahamson
  • Ioulia Markou

Vindere af fødselsdagschallenge

Præmie: 10 x Gavekort til Løbeshop.dk 

  • Julie Hjortshøj Nielsen
  • Louise Christensen
  • Tine Rathjen Jensen
  • Mathias Mammen
  • Signe Rehfeld Andersen
  • Karina Kurdi Wagner Klinke
  • Annika Gregil
  • Cecilia Tofteberg Clausen
  • Jens Peter Rosenkvist
  • Ida Løvenkjær

 


Vindere af januar 2019 challenges


Vindere af ’Great Start Challenge’

Præmie: 3 mdr. gratis træning

  • Sheila Brøndbjerg 
  • Karoline Kjær Eriksen 
  • Tinna Romanius Poulsen 
  • Camilla Hjort Andersen 
  • Anne Lundsteen 
  • Mikkel Norqvist 
  • Anja Verner 
  • Yusuf Umut Akkaya 
  • Sara Lyngsø 
  • David Blixt Simonsen 

Vindere af ‘Back In The Game Challenge’ 

Præmie: 3 mdr. gratis træning 

  • Anne Katrine Bottker Hansen 
  • Lise-Lotte Albrektsen 
  • Andrew Camilleri 
  • Katrine Bovien Højer 
  • Michelle Hjorth 
  • Anne Katrine Gregersen Lund 
  • Christian Visbech Madsen 
  • Camilla Drejer Mortensen 
  • Sisse Mikkelsen 
  • Maiken Jensen 

Vindere af ’Fit For Fight Challenge’

Præmie: 1 års gratis ALL-IN medlemskab 

  • Nicolai Joachim Nymand Olsen 
  • Sofia Dørge Rasch 
  • Michael Mikkelsen 
  • Pernille Corell 
  • Sarah Bech Normand 
  • Apameh Khatam-Lashgari 
  • Pernille Høegh 
  • Mette Larsen 
  • Sandra Andersen 
  • Gitte Lise Berg Jakobsen 

Stort tillykke. I er alle blevet kontaktet pr. mail eller telefon.

Tak til alle deltagere 😊

 

BLIV MEDLEM I DAG